25C320T-E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25C320T-E/SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25C320T-E/SN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 32K SPI 3MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: 25C320T-E/SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25C320T-E/SN
Številka dela 25C320T-E/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 32K SPI 3MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96233 pcs Podatkovni list 25C320T-E/SN.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 32Kb (4K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
natančen opis EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) SPI 3MHz 8-SOIC Frekvenca ure 3MHz
Številka osnovnega dela 25C320
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
25C320-I/P
25C320-I/P
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC EEPROM 32K SPI 3MHZ 8DIP
Na zalogi: 95966 pcs
Prenesi: 25C320-I/P.pdf
RFQ
25CIH07
25CIH07
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 25A 600VAC CYLINDR
Na zalogi: 676 pcs
Prenesi: 25CIH07.pdf
RFQ
25CJ
25CJ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/250VDC