25LC080BT-I/MSG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC080BT-I/MSG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LC080BT-I/MSG
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8MSOP
Podatkovni listi: 25LC080BT-I/MSG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 25LC080BT-I/MSG
Številka dela 25LC080BT-I/MSG Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5440 pcs Podatkovni list 25LC080BT-I/MSG.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 8Kb (1K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-MSOP
Frekvenca ure 10MHz Številka osnovnega dela 25LC080B