25LC080C-H/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC080C-H/SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LC080C-H/SN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 8K SPI 5MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: 25LC080C-H/SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LC080C-H/SN
Številka dela 25LC080C-H/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 8K SPI 5MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95393 pcs Podatkovni list 25LC080C-H/SN.pdf
Čas cikla pisanja - 6ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 8Kb (1K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
natančen opis EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 5MHz 8-SOIC Frekvenca ure 5MHz