25LC128T-I/SM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LC128T-I/SM
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 128K SPI 10MHZ 8SOIJ
Podatkovni listi: 25LC128T-I/SM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LC128T-I/SM
Številka dela 25LC128T-I/SM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 128K SPI 10MHZ 8SOIJ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77349 pcs Podatkovni list 25LC128T-I/SM.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-SOIJ
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Druga imena 25LC128T-I/SMTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 128Kb (16K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 10MHz 8-SOIJ
Frekvenca ure 10MHz Številka osnovnega dela 25LC128