25LC160A-I/ST
pregled izdelka
Številka dela: 25LC160A-I/ST
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8TSSOP
Podatkovni listi: 25LC160A-I/ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LC160A-I/ST
Številka dela 25LC160A-I/ST Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105009 pcs Podatkovni list 25LC160A-I/ST.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Druga imena 25LC160AIST
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 16Kb (2K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP
Frekvenca ure 10MHz Številka osnovnega dela 25LC160A