25LC160B-I/P
pregled izdelka
Številka dela: 25LC160B-I/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8DIP
Podatkovni listi: 25LC160B-I/P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LC160B-I/P
Številka dela 25LC160B-I/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 104631 pcs Podatkovni list 25LC160B-I/P.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 16Kb (2K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
natančen opis EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 10MHz 8-PDIP Frekvenca ure 10MHz