25LC160DT-E/MNY
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LC160DT-E/MNY
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8TDFN
Podatkovni listi: 25LC160DT-E/MNY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LC160DT-E/MNY
Številka dela 25LC160DT-E/MNY Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8TDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103968 pcs Podatkovni list 25LC160DT-E/MNY.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-TDFN (2x3)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-WFDFN Exposed Pad delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 16Kb (2K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
natančen opis EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 10MHz 8-TDFN (2x3) Frekvenca ure 10MHz