25LC640-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LC640-I/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 64K SPI 2MHZ 8DIP
Podatkovni listi: 25LC640-I/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LC640-I/P
Številka dela 25LC640-I/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K SPI 2MHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97610 pcs Podatkovni list 25LC640-I/P.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 25LC640IP
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 64Kb (8K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 2MHz 8-PDIP
Frekvenca ure 2MHz Številka osnovnega dela 25LC640