25LC640A-I/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC640A-I/MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LC640A-I/MS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8MSOP
Podatkovni listi: 25LC640A-I/MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LC640A-I/MS
Številka dela 25LC640A-I/MS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115205 pcs Podatkovni list 25LC640A-I/MS.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Druga imena 25LC640AIMS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 64Kb (8K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 10MHz 8-MSOP
Frekvenca ure 10MHz Številka osnovnega dela 25LC640A