AT24C01-10PC-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT24C01-10PC-2.7
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8DIP
Podatkovni listi: AT24C01-10PC-2.7.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C01-10PC-2.7
Številka dela AT24C01-10PC-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5434 pcs Podatkovni list AT24C01-10PC-2.7.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 1Kb (128 x 8)
Pomnilniški vmesnik I²C Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP
Frekvenca ure 400kHz Številka osnovnega dela AT24C01
Čas dostopa 900ns
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AT24C01-10PC
AT24C01-10PC
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8DIP