AT24C01A-10SU-1.8-T
pregled izdelka
Številka dela: AT24C01A-10SU-1.8-T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AT24C01A-10SU-1.8-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C01A-10SU-1.8-T
Številka dela AT24C01A-10SU-1.8-T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5547 pcs Podatkovni list AT24C01A-10SU-1.8-T.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V