AT24C02-10PI-2.5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT24C02-10PI-2.5
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8DIP
Podatkovni listi: AT24C02-10PI-2.5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C02-10PI-2.5
Številka dela AT24C02-10PI-2.5 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5501 pcs Podatkovni list AT24C02-10PI-2.5.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena AT24C0210PI2.5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 2Kb (256 x 8) Pomnilniški vmesnik I²C
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP Frekvenca ure 400kHz