AT24C08-10TC-1.8
pregled izdelka
Številka dela: AT24C08-10TC-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 8K I2C 400KHZ 8TSSOP
Podatkovni listi: AT24C08-10TC-1.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C08-10TC-1.8
Številka dela AT24C08-10TC-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 8K I2C 400KHZ 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5672 pcs Podatkovni list AT24C08-10TC-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 8Kb (1K x 8)
Pomnilniški vmesnik I²C Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-TSSOP
Frekvenca ure 400kHz Številka osnovnega dela AT24C08