AT24C08AY1-10YI-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C08AY1-10YI-1.8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT24C08AY1-10YI-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 8K I2C 400KHZ 8MAP
Podatkovni listi: AT24C08AY1-10YI-1.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C08AY1-10YI-1.8
Številka dela AT24C08AY1-10YI-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 8K I2C 400KHZ 8MAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5603 pcs Podatkovni list AT24C08AY1-10YI-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-MAP (3x4.9)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad Druga imena AT24C08AY110YI1.8
AT24C08AY110YI18
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 8Kb (1K x 8) Pomnilniški vmesnik I²C
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) I²C 400kHz 4.5µs 8-MAP (3x4.9) Frekvenca ure 400kHz