AT24C256-10PI-1.8
pregled izdelka
Številka dela: AT24C256-10PI-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 256K I2C 400KHZ 8DIP
Podatkovni listi: AT24C256-10PI-1.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C256-10PI-1.8
Številka dela AT24C256-10PI-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 256K I2C 400KHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4150 pcs Podatkovni list AT24C256-10PI-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena AT24C25610PI1.8
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 256Kb (32K x 8) Pomnilniški vmesnik I²C
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP Frekvenca ure 400kHz