AT24C256N-10SU-2.7
pregled izdelka
Številka dela: AT24C256N-10SU-2.7
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 256K I2C 1MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AT24C256N-10SU-2.7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C256N-10SU-2.7
Številka dela AT24C256N-10SU-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 256K I2C 1MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4969 pcs Podatkovni list AT24C256N-10SU-2.7.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena AT24C256N-10SU-2.7CT
AT24C256N-10SU2.7
AT24C256N-10SU2.7-ND
AT24C256N10SU27
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 256Kb (32K x 8) Pomnilniški vmesnik I²C
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-SOIC Frekvenca ure 1MHz