AT24C32A-10PU-1.8
pregled izdelka
Številka dela: AT24C32A-10PU-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8DIP
Podatkovni listi: AT24C32A-10PU-1.8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C32A-10PU-1.8
Številka dela AT24C32A-10PU-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5711 pcs Podatkovni list AT24C32A-10PU-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 32Kb (4K x 8)
Pomnilniški vmesnik I²C Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP
Frekvenca ure 400kHz Številka osnovnega dela AT24C32