AT24C32AN-10SI-1.8-T
pregled izdelka
Številka dela: AT24C32AN-10SI-1.8-T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AT24C32AN-10SI-1.8-T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C32AN-10SI-1.8-T
Številka dela AT24C32AN-10SI-1.8-T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4291 pcs Podatkovni list AT24C32AN-10SI-1.8-T.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V