AT24C64-10PI-1.8
pregled izdelka
Številka dela: AT24C64-10PI-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8DIP
Podatkovni listi: AT24C64-10PI-1.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C64-10PI-1.8
Številka dela AT24C64-10PI-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5433 pcs Podatkovni list AT24C64-10PI-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena AT24C6410PI1.8
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 64Kb (8K x 8) Pomnilniški vmesnik I²C
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP Frekvenca ure 400kHz
Številka osnovnega dela AT24C64 Čas dostopa 900ns
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AT24C64-10TC-1.8
AT24C64-10TC-1.8
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8TSSOP
Na zalogi: 4919 pcs
Prenesi: AT24C64-10TC-1.8.pdf
RFQ
AT24C64-10PI
AT24C64-10PI
Opis: IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8DIP