AT25010AN-10SU-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT25010AN-10SU-2.7
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 1K SPI 20MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AT25010AN-10SU-2.7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT25010AN-10SU-2.7
Številka dela AT25010AN-10SU-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1K SPI 20MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4701 pcs Podatkovni list AT25010AN-10SU-2.7.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena AT25010AN-10SU2.7
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 1Kb (128 x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 20MHz 8-SOIC Frekvenca ure 20MHz
Številka osnovnega dela AT25010
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AT25010AN-10SU-2.7-T
AT25010AN-10SU-2.7-T
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC EEPROM 1K SPI 20MHZ 8SOIC