AT25080-10PC-1.8
pregled izdelka
Številka dela: AT25080-10PC-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 8K SPI 3MHZ 8DIP
Podatkovni listi: AT25080-10PC-1.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT25080-10PC-1.8
Številka dela AT25080-10PC-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 8K SPI 3MHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5176 pcs Podatkovni list AT25080-10PC-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 8Kb (1K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 3MHz 8-PDIP
Frekvenca ure 3MHz Številka osnovnega dela AT25080