AT25128N-10SC-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT25128N-10SC-2.7
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 128K SPI 3MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AT25128N-10SC-2.7.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT25128N-10SC-2.7
Številka dela AT25128N-10SC-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 128K SPI 3MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3964 pcs Podatkovni list AT25128N-10SC-2.7.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 128Kb (16K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 3MHz 8-SOIC
Frekvenca ure 3MHz Številka osnovnega dela AT25128