AT25128T2-10TC-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25128T2-10TC-1.8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT25128T2-10TC-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 128K SPI 20TSSOP
Podatkovni listi: AT25128T2-10TC-1.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT25128T2-10TC-1.8
Številka dela AT25128T2-10TC-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 128K SPI 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4012 pcs Podatkovni list AT25128T2-10TC-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Druga imena AT25128T2-10TC1.8
AT25128T210TC1.8
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 128Kb (16K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 2.1MHz 20-TSSOP Frekvenca ure 2.1MHz