AT25160AN-10SI-1.8-T
pregled izdelka
Številka dela: AT25160AN-10SI-1.8-T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 16K SPI 20MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AT25160AN-10SI-1.8-T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT25160AN-10SI-1.8-T
Številka dela AT25160AN-10SI-1.8-T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 16K SPI 20MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5674 pcs Podatkovni list AT25160AN-10SI-1.8-T.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V