AT25256-10PC-1.8
pregled izdelka
Številka dela: AT25256-10PC-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 256K SPI 2.1MHZ 8DIP
Podatkovni listi: AT25256-10PC-1.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT25256-10PC-1.8
Številka dela AT25256-10PC-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 256K SPI 2.1MHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5360 pcs Podatkovni list AT25256-10PC-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena AT2525610PC1.8
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 256Kb (32K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 2.1MHz 8-PDIP Frekvenca ure 2.1MHz