AT25640AN-10SU-2.7
pregled izdelka
Številka dela: AT25640AN-10SU-2.7
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 64K SPI 20MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AT25640AN-10SU-2.7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT25640AN-10SU-2.7
Številka dela AT25640AN-10SU-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K SPI 20MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4056 pcs Podatkovni list AT25640AN-10SU-2.7.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena AT25640AN-10SU2.7
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 64Kb (8K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 20MHz 8-SOIC Frekvenca ure 20MHz