AT25HP512-10PI-1.8
pregled izdelka
Številka dela: AT25HP512-10PI-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 8DIP
Podatkovni listi: AT25HP512-10PI-1.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT25HP512-10PI-1.8
Številka dela AT25HP512-10PI-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4337 pcs Podatkovni list AT25HP512-10PI-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena AT25HP512-10PI1.8
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 512Kb (64K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 10MHz 8-PDIP Frekvenca ure 10MHz