AT27BV010-90TC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV010-90TC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT27BV010-90TC
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP
Podatkovni listi: AT27BV010-90TC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT27BV010-90TC
Številka dela AT27BV010-90TC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5431 pcs Podatkovni list AT27BV010-90TC.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EPROM - OTP Paket naprave za dobavitelja 32-TSOP
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Druga imena AT27BV01090TC
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TC) Tip montaže Surface Mount