AT45DB161B-CC-2.5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT45DB161B-CC-2.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT45DB161B-CC-2.5
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 16M SPI 15MHZ 24CBGA
Podatkovni listi: AT45DB161B-CC-2.5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT45DB161B-CC-2.5
Številka dela AT45DB161B-CC-2.5 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 16M SPI 15MHZ 24CBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5551 pcs Podatkovni list AT45DB161B-CC-2.5.pdf
Čas cikla pisanja - 14ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 24-CBGA (8x6)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 24-LBGA, CSPBGA delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TC)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 16Mb (528 Bytes x 4096 pages)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika FLASH
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis FLASH Memory IC 16Mb (528 Bytes x 4096 pages) SPI 15MHz 24-CBGA (8x6)
Frekvenca ure 15MHz Številka osnovnega dela AT45DB161