AT49F001A-55VI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F001A-55VI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT49F001A-55VI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 1M PARALLEL 32VSOP
Podatkovni listi: AT49F001A-55VI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT49F001A-55VI
Številka dela AT49F001A-55VI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 1M PARALLEL 32VSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4286 pcs Podatkovni list AT49F001A-55VI.pdf
Čas cikla pisanja - 50µs Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 32-VSOP
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC)