AT49F002ANT-55PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F002ANT-55PI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT49F002ANT-55PI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 2M PARALLEL 32DIP
Podatkovni listi: AT49F002ANT-55PI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT49F002ANT-55PI
Številka dela AT49F002ANT-55PI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 2M PARALLEL 32DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5906 pcs Podatkovni list AT49F002ANT-55PI.pdf
Čas cikla pisanja - 50µs Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 32-DIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 32-DIP (0.600", 15.24mm) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC)