AT49F1024A-45VL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F1024A-45VL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT49F1024A-45VL
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 1M PARALLEL 40VSOP
Podatkovni listi: AT49F1024A-45VL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT49F1024A-45VL
Številka dela AT49F1024A-45VL Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 1M PARALLEL 40VSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5443 pcs Podatkovni list AT49F1024A-45VL.pdf
Čas cikla pisanja - 50µs Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 40-VSOP
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC)