AT87F51RC-24JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT87F51RC-24JI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC
Podatkovni listi: AT87F51RC-24JI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT87F51RC-24JI
Številka dela AT87F51RC-24JI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Količina na voljo 5302 pcs Podatkovni list AT87F51RC-24JI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 44-PLCC (16.59x16.59)
Hitrost 24MHz Serija 87F
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP Quick FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 44-LCC (J-Lead)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis 8051 87F Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) OTP Quick FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Podatkovni pretvorniki -