AT87F55WD-24AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT87F55WD-24AC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT87F55WD-24AC
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44TQFP
Podatkovni listi: AT87F55WD-24AC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT87F55WD-24AC
Številka dela AT87F55WD-24AC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Količina na voljo 4589 pcs Podatkovni list AT87F55WD-24AC.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 24MHz Serija 87F
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP Quick FLASH
Velikost pomnilnika programa 20KB (20K x 8) Periferne naprave WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 44-TQFP
Druga imena AT87F55WD24AC Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število I / O 32
Velikost EEPROM - natančen opis 8051 87F Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 20KB (20K x 8) OTP Quick FLASH 44-TQFP (10x10)