AT87LV51-16AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT87LV51-16AI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT87LV51-16AI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44TQFP
Podatkovni listi: AT87LV51-16AI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT87LV51-16AI
Številka dela AT87LV51-16AI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4013 pcs Podatkovni list AT87LV51-16AI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 16MHz Serija 87LV
Velikost RAM-a 128 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP Quick FLASH
Velikost pomnilnika programa 4KB (4K x 8) Periferne naprave -
Pakiranje Tray Paket / primer 44-TQFP
Druga imena AT87LV5116AI Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 32
Velikost EEPROM - natančen opis 8051 87LV Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 4KB (4K x 8) OTP Quick FLASH 44-TQFP (10x10)