AT89C51RC-24PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT89C51RC-24PU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Podatkovni listi: AT89C51RC-24PU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AT89C51RC-24PU
Številka dela AT89C51RC-24PU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41781 pcs Podatkovni list AT89C51RC-24PU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 40-PDIL
Hitrost 24MHz Serija 89C
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Druga imena AT89C51RC24PU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 32
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) FLASH 40-PDIL Podatkovni pretvorniki -