AT89LP3240-20PU
pregled izdelka
Številka dela: AT89LP3240-20PU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Podatkovni listi: AT89LP3240-20PU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
220 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AT89LP3240-20PU
Številka dela AT89LP3240-20PU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26393 pcs Podatkovni list AT89LP3240-20PU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 40-PDIP
Hitrost 20MHz Serija 89LP
Velikost RAM-a 4.25K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Druga imena AT89LP324020PU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 38
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 8K x 8
natančen opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH 40-PDIP Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b