AT89LP6440-20AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89LP6440-20AU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT89LP6440-20AU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Podatkovni listi: AT89LP6440-20AU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AT89LP6440-20AU
Številka dela AT89LP6440-20AU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33042 pcs Podatkovni list AT89LP6440-20AU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 20MHz Serija 89LP
Velikost RAM-a 4.25K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 64KB (64K x 8) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 44-TQFP
Druga imena AT89LP644020AU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 38
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 8K x 8
natančen opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b