AT89LS8252-12JI
pregled izdelka
Številka dela: AT89LS8252-12JI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
Podatkovni listi: AT89LS8252-12JI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT89LS8252-12JI
Številka dela AT89LS8252-12JI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4500 pcs Podatkovni list AT89LS8252-12JI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 44-PLCC (16.59x16.59)
Hitrost 12MHz Serija 89LS
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 44-LCC (J-Lead)
Druga imena AT89LS825212JI Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 32
Velikost EEPROM 2K x 8 natančen opis 8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)