AT89S8252-24JC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT89S8252-24JC
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
Podatkovni listi: AT89S8252-24JC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT89S8252-24JC
Številka dela AT89S8252-24JC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4386 pcs Podatkovni list AT89S8252-24JC.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 44-PLCC (16.59x16.59)
Hitrost 24MHz Serija 89S
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 44-LCC (J-Lead)
Druga imena AT89S825224JC Tip oscilatorja External
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 32
Velikost EEPROM 2K x 8 natančen opis 8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)