AT90PWM81-16SN
pregled izdelka
Številka dela: AT90PWM81-16SN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
Podatkovni listi: AT90PWM81-16SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
370 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AT90PWM81-16SN
Številka dela AT90PWM81-16SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52858 pcs Podatkovni list AT90PWM81-16SN.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Hitrost 16MHz Serija AVR® 90PWM Lighting
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena AT90PWM8116SN Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 16
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-SOIC Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b; D/A 1x10b