AT90USB82-16MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT90USB82-16MU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT90USB82-16MU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Podatkovni listi: 1.AT90USB82-16MU.pdf2.AT90USB82-16MU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AT90USB82-16MU
Številka dela AT90USB82-16MU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43744 pcs Podatkovni list 1.AT90USB82-16MU.pdf2.AT90USB82-16MU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 32-VQFN (5x5)
Hitrost 16MHz Serija AVR® 90USB
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 32-VFQFN Exposed Pad
Druga imena AT90USB8216MU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 22
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis AVR AVR® 90USB Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5) Podatkovni pretvorniki -