AT91CAP9A-NA-DK18
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT91CAP9A-NA-DK18
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka KIT DEV CAP9 W/1.8V MEMORY CARD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije AT91CAP9A-NA-DK18
Številka dela AT91CAP9A-NA-DK18 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis KIT DEV CAP9 W/1.8V MEMORY CARD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4779 pcs Podatkovni list
Tip MCU 32-Bit Serija CAP™
Platforma - Operacijski sistem -
Tip montaže Fixed Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis AT91CAP9 CAP™ MCU 32-Bit ARM9 Embedded Evaluation Board Core procesor ARM9
Vsebina Board(s) Vrsta plošče Evaluation Platform
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AT91CAP9A-NA-UWB-EK
AT91CAP9A-NA-UWB-EK
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: KIT BOARD DEV CAP9 ULTRAWIDE BAN
Na zalogi: 5254 pcs
Prenesi: AT91CAP9A-NA-UWB-EK.pdf
RFQ
AT91CAP9A-STK
AT91CAP9A-STK
Opis: KIT STARTER FOR AT91CAP9A
Na zalogi: 5048 pcs
Prenesi: AT91CAP9A-STK.pdf
RFQ
AT91CAP9A-UWB-EK33
AT91CAP9A-UWB-EK33
Opis: IC ARM9 MCU AT91CAP9
Prenesi:
AT91CAP9A-NA-DK33
AT91CAP9A-NA-DK33
Opis: KIT DEV CAP9 W/3.3V MEMORY CARD
Prenesi:
AT91CAP9A-DK18
AT91CAP9A-DK18
Opis: KIT DEV CAP9 W/1.8V MEMORY CARD
AT91CAP9A-DK33
AT91CAP9A-DK33
AT91CAP9A-NA-STK
AT91CAP9A-NA-STK
Opis: KIT STARTER CAP9 W/ALTERA FPGA
AT91CAP9HA15-DK18
AT91CAP9HA15-DK18
Opis: KIT DEV 1.5M CAP9H 1.8V MEM BOAR
Prenesi: AT91CAP9HA15-DK18.pdf
AT91CAP7E-NA-ZJ
AT91CAP7E-NA-ZJ
Opis: IC MCU 32BIT 256KB ROM 225LFBGA
Prenesi: AT91CAP7E-NA-ZJ.pdf
AT91CAP7X-NA-DK
AT91CAP7X-NA-DK
Opis: KIT DEV CAP7 W/XILINK FPGA
AT91CAP9A-DKZ
AT91CAP9A-DKZ
Opis: KIT DEV BOARD MESSANINE AT91CAP9
Prenesi: AT91CAP9A-DKZ.pdf
AT91CAP7X-DK33
AT91CAP7X-DK33
Opis: KIT DEV FOR CAP7 3.3V MEM BOARD
Prenesi: AT91CAP7X-DK33.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika