AT91M42800A-33CI
pregled izdelka
Številka dela: AT91M42800A-33CI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT ROMLESS 144BGA
Podatkovni listi: 1.AT91M42800A-33CI.pdf2.AT91M42800A-33CI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT91M42800A-33CI
Številka dela AT91M42800A-33CI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT ROMLESS 144BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4317 pcs Podatkovni list 1.AT91M42800A-33CI.pdf2.AT91M42800A-33CI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 144-BGA (13x13)
Hitrost 33MHz Serija AT91
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa ROMless
Velikost pomnilnika programa - Periferne naprave WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 144-LFBGA
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 54 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz ROMless 144-BGA (13x13) Podatkovni pretvorniki -