AT91R40008-66AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91R40008-66AI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT91R40008-66AI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT ROMLESS 100TQFP
Podatkovni listi: AT91R40008-66AI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT91R40008-66AI
Številka dela AT91R40008-66AI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT ROMLESS 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4796 pcs Podatkovni list AT91R40008-66AI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 1.95 V Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14)
Hitrost 66MHz Serija AT91
Velikost RAM-a 256K x 8 Vrsta pomnilnika programa ROMless
Velikost pomnilnika programa - Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 100-TQFP
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 66MHz ROMless 100-TQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki -