AT93C56A-10TI-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT93C56A-10TI-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8TSSOP
Podatkovni listi: AT93C56A-10TI-1.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT93C56A-10TI-1.8
Številka dela AT93C56A-10TI-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4253 pcs Podatkovni list AT93C56A-10TI-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 2Kb (256 x 8, 128 x 16)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8, 128 x 16) SPI 2MHz 8-TSSOP
Frekvenca ure 2MHz Številka osnovnega dela AT93C56