AT94S40AL-25DGI
pregled izdelka
Številka dela: AT94S40AL-25DGI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FPSLIC 40K GATE 25MHZ 256BGA
Podatkovni listi: AT94S40AL-25DGI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT94S40AL-25DGI
Številka dela AT94S40AL-25DGI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FPSLIC 40K GATE 25MHZ 256BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5525 pcs Podatkovni list AT94S40AL-25DGI.pdf
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 256-CABGA (17x17)
Hitrost 16MHz Serija FPSLIC®
Program SRAM Bytes 20K-32K Pakiranje Tray
Paket / primer 256-LBGA, CABGA delovna temperatura -40°C ~ 85°C