ATF750C-7SX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATF750C-7SX
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC CPLD 10MC 7.5NS 24SOIC
Podatkovni listi: ATF750C-7SX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
155 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATF750C-7SX
Številka dela ATF750C-7SX Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC CPLD 10MC 7.5NS 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22146 pcs Podatkovni list ATF750C-7SX.pdf
Napajalna napetost - notranja 4.75 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC
Serija ATF750C(L) Programabilni tip In System Programmable (min 1K program/erase cycles)
Pakiranje Tube Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena ATF750C7SX delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)