ATF750LVC-15SI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATF750LVC-15SI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC CPLD 10MC 15NS 24SOIC
Podatkovni listi: ATF750LVC-15SI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ATF750LVC-15SI
Številka dela ATF750LVC-15SI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC CPLD 10MC 15NS 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4936 pcs Podatkovni list ATF750LVC-15SI.pdf
Napajalna napetost - notranja 3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 24-SO
Serija ATF750LVC Programabilni tip In System Programmable (min 1K program/erase cycles)
Pakiranje Tube Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena ATF750LVC15SI delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)