ATMEGA16-16MI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA16-16MI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
Podatkovni listi: 1.ATMEGA16-16MI.pdf2.ATMEGA16-16MI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA16-16MI
Številka dela ATMEGA16-16MI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Količina na voljo 5101 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA16-16MI.pdf2.ATMEGA16-16MI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-VQFN (7x7)
Hitrost 16MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 16KB (8K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 44-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b